O nás

Vítejte na šnečí farmě BARKONA SNAILS!

Jsme česká rodinná šnečí farma BARKONA SNAIL. Faremní chov šneků jsme založili v roce 2011, kdy byli do zahradních šnekárií v Holici u Olomouce vysazeni první chovní šneci.

V roce 2014 jsme po dlouhých přípravách a schvalovacích procesech dokončili výstavbu zpracovny šnečích produktů a zahájili tak výrobu vlastních šnečích delikates. Dnes naše malá šnečí farma z Moravy zaměstnává dva své majitele a věnuje se zpracování hlemýždího masa z českých zahradních šneků Helix pomatia a šnečího kaviáru z chovaných šneků Helix aspersa maxima.

Výrobky farmy BARKONA SNAILS navazují na staré české gastronomické tradice. Ve zpracovně v blízkosti farmy pro Vás připravujeme a vaříme všechny naše pochoutky

 - 5 hodin vařené hlemýždě dodávané v zeleninovém vývaru nebo jako mražené maso pro další gastrovyužití,

 - hlemýždě po burgundsku v ulitách s bylinkovým máslem dle naší originální receptury s petrželkou, česnekem dodávané zmražené v zapékací misce po 12ks

- delikátní šnečí paštiku se 70% podílem šnečího masa s vybranými zahradními bylinkami

- a skutečnou exotiku, kterou reprezentuje ručně tříděný, jemně dochucený šnečí kaviár z chovaných šneků Helix aspersa maxima, ve kterém se mísí příchutě padaného dubového listí, lesních hub a zeminy

Značka BARKONA SNAILS Vám nabízí a zaručuje původní farmářskou výrobu všech šnečích delikates a vlastní receptury zpracování od paštiky, přes bylinkové máslo až po kaviár bez barviv a konzervantů.
Celý proces chovu i zpracování šnečího masa je doprovázen šetrným a tolerantním přístupem k přírodě i šnekům s důrazem na hygienu a kvalitu, za kterou se farma může vždy zaručit.

Šnečí delikatesy olomoucké rodinné farmy BARKONA SNAILS jsou na českém stole vždy jedinečným a originálním gurmánským zážitkem.

 

   Volíme osobní přístup, vstřícnou komunikaci, vážíme si každého nového zákazníka. Nabízíme českou farmářskou kvalitu,  delikatesní chuť a výjimečné produkty.